parallax background

LOLA

2 Mayıs 2018
Instagram'dan…
2 Mayıs 2018
Instagram'dan…
3 Mayıs 2018

“Hayranı Olacaksınız!”


C renshaw Altılısı, Los Angeles’ta küçük ama gelecek vadeden bir çeteyken, uyuşturucu kartelleri arasında yükselen bir savaşın içine çekilir. Rakip satıcılara savaş açmakla görevlendirilmeleri, onlara zengin olmanın ya da öldürülmenin kapılarını açabilecek bir fırsattır. Kartele göre bu sorumluluğun ağırlığı, çetenin liderliğini yapan ve etkileyici bir adam olan Garcia’nın omuzlarındadır. Kartelin ilk büyük hatası bu olacaktır.

Hiç kimse çetenin gerçek liderinin ve gizli silahının Garcia’nın kız arkadaşı, Lola adında genç bir kadın olduğunu anlamamıştır. Lola sürekli küçük görülmesine ve itaatkâr kız arkadaş rolünü oynamasına rağmen çoğu erkekten daha zeki, sert ve acımasızdır.

“Lola, çok heyecan verici yeni bir polisiye roman yazarının ve edebiyatta başkalarına benzemeyen, çarpıcı ve eşsiz bir kahramanın doğuşunu müjdeliyor.”

-Newsweek-

 
C renshaw Altılısı, bedeli yüksek olacak ihanetler ve şiddet dolu bir dünyaya çekilirken Lola’nın dehası, acımasızlığı ve sezgileri hayatta kalmak için tek umutlarıdır.


“M.S. Love, Lola’nın karakterini kusursuz bir şekilde çiziyor. Duygusal bir günah çıkarma hikâyesi üzerine kurulmuş çete savaşlarıyla örülü, karmaşık ve yüksek tempolu bir polisiye.”

-Booklist

"LOLA" Ön Okuma

İlk 35 sayfasını Sitemizden Okumak veya İndirebilmek İçin Tıklayın
Yakında eklenecek.

Kitabın Özellikleri

  • Özden Umut Akbaş çevirisi
  • Editör: Fatma Aktaş
  • 376 Sayfa
  • Ciltli-Şömizli
  • 70 gr. Enzo Kağıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir