parallax background

Dimple ve Rishi Tanışınca

21 Temmuz 2017
Instagram'dan…
20 Temmuz 2017
Instagram'dan…
21 Temmuz 2017

Ya 'aşk' gücünü göstermek için beklemediğiniz her yerde karşınıza çıkarsa...


2017 New York Times Bestseller


D imple Shah her şeyi düşünmüştü. Lise mezuniyetinin ardından, ailesinden ve annesinin sebebi tarif edilemeyen “İdeal Hintli Kocayı” bulma sevdasından uzaklaşmaya hazırdı. Ahhh! Dimple, ailesinin onun değer verdiği şeylere saygı duyması gerektiğini biliyordu. Şu an onun bir kocaya ihtiyacı olduğuna gerçekten inansalar, web tasarımcıları için düzenlenen özel yaz okulu programının parasını ödemezlerdi. Öyle değil mi?

Rishi Patel umutsuz bir romantikti. Ailesi gelecekteki müstakbel eşiyle aynı yaz okuluna gideceğini ve böylece onun gönlünü kazanma fırsatının doğacağını söylediğinde buna hazırdı. Çünkü etrafındaki pek çok kimseye saçma gelse de, Rishi görücü usulü bir evlilik yapmak istiyordu. Geleneklerin gücüne, istikrara ve kendisinden çok daha büyük bir kültürün parçası olduğuna inanıyordu. Dimple ve Rishi birbirlerini çözdüklerini düşünüyorlardı. Ancak zıt yönleri çarpıştığında, “aşk” gücünü göstermek için beklemedikleri her yerde karşılarına çıkacaktı.

"Yaratıcı ve canlandırıcı bir kurguya eşlik eden, ideallerinin peşinde soluksuz koşan karakterler: Dimple ve Rishi."

-Chicago Tribune-

"Sıcacık karakterler ve nadir bulunan dinamik bir hikâye."

-Entertainment Weekly-

 
"D imple’ı düşününce coşkuyla doluyordu, içinde sanki bol köpüklü bir şampanya patlatılmış gibi... Aralarında şu anda hiçbir şey olmayacağını adı gibi biliyordu. Onun ne hissettiğini çözmeden hiçbir denemede bulunmayacaktı. Ah, şu her zamanki aptal ve yumuşak kalbi! Hep iyimserdi, hep. Gök gürültülü havada güneşin açmasını bekliyordu umutla.”

"DIMPLE VE RISHI TANIŞINCA" Ön Okuma

Çok Yakında!
Çok Yakında!

Kitabın Özellikleri

  • Pınar Çelebi Çevirisi
  • New York Times Bestseller Listesinden
  • 436 Sayfa
  • Ciltli - Şömizli
  • 3. Hamur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir