parallax background

Kusursuz Evcil

1 Mart 2017
Darmowe Spiny Bez Depozytu W Kasynie Vulkan Vegas
1 Ocak 1970
Masaldan Öte Melete
1 Mayıs 2017

Kusursuz Olmanın Bir Bedeli Vardır...


İ nsanların genetiklerinin değiştirilip “evcil” olarak satılmalarına izin veren yasa çıkar çıkmaz, varlıklı ve güçlü aileler Ella gibi güzel kızları satın almak için harekete geçmişti.

Doğumundan itibaren zarif, ağırbaşlı ve her şeyin ötesinde “kusursuz” olmak üzere eğitilen bu “aile dostları” sahiplerinin evlerine lüks bir hayat yaşamaya hazır olarak giriyorlardı. Ella, bir milletvekilinin küçük kızının arkadaşı olarak geldiği yeni evinde, yakışıklı ve asi Penn ile karşılaşmayı beklemiyordu. Penn, kusursuz görünümünün altında yatan kızı görebilen tek kişiydi. Ona âşık olmak, Ella’nın bildiği her kuralı çiğnemesi anlamına geliyordu. “Kusursuz Evcil” insan olmanın anlamına ürpertici bir bakış, aşkın göz kamaştırıcı gücünün bizi nasıl özgür bırakabileceğinin şaşırtıcı bir hikâyesi...

„ Akıcılığı ve sıkmadan okutması kitabın en büyük artısı. Kitaba şöyle bir bakayım dememle 100 sayfasını devirmem bir oldu neredeyse. Çok hızlı ilerledi ve kızın ne ara atağa geçeceğini okumak için sabırsızlandırdı. Sonu ise devam kitabını merakla beklememe sebep olacak bir olayla bitti. İkinci kitap için umarım yayınevi bizi çok bekletmez! ”

-Kristal Kitap Blog

 
B en kusursuz bir evcil olmak için yetiştirilmiştim. Koltukta oturan,şarkı söyleyen, dans eden ,piyano çalan, resim yapan güzel ve zarif bir biblo gibiydim. Sahibimin mutluluğunu memnuniyetle kendi mutluluğunun önüne koymak bizim gibi kızların öncelikli göreviydi.

Penn'le tanışıncaya kadar... Beni satın alan milletvekilinin yakışıklı ve asi oğlu kusursuz görüntüsünün altındaki kızı gerçekten görebilen tek kişiydi. Ona aşık olmam yasaktı. Oysa ona aşık olmak beni özgürlestirmisti. Ancak gösterişli hayatımın altında karanlık bir dünya saklıydı. Penn'in ailesiyle birlikte kalmaktan daha tehlikeli olan şey onlardan kaçmaktı. Eğer başaramazsan ölümden daha korkunç bir son beni bekliyordu...


„ Kitabın anlattığı konulardan rahatsızlık duymayacak birisi yoktur muhtemelen. Kabul edilebilirlik sınırlarının tamamen dışında! Zaten "distopya"ların sizi etkileyebilmesi için rahatsız ediciliğinin dozajı yüksek olmalıdır. Bu açıdan bu kitap beni kesinlikle tatmin etti. ”

-Dileda Arslan Youtube Kanalı

"KUSURSUZ EVCİL" Ön Okuma

İlk 33 sayfasını Sitemizden Okumak veya İndirebilmek İçin Tıklayın

Kitabın Özellikleri

  • Özden Umut Akbaş çevirisi
  • 295 Sayfa
  • Ciltli-Şömizli
  • 3.Hamur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir