Instagram'dan…

Instagram'dan…
16 Eylül 2017
Instagram'dan…
24 Eylül 2017

Fotoğraf Açıklaması: Merhaba!

Hafta sonu yaptığımız yarışma duyurusunun ilginizi bu kadar çekmesi bizi çok mutlu etti. ?

Şimdi özel mesajlaşmalarımızda “sıkça sorulan” sorularınızın cevaplarını müsaadenizle buradan herkesle paylaşıyoruz ki akıllarda “?” kalmasın. ?

Ayrıca bu soruların dışındakileri de bu gönderinin yorumlarında sorarsanız elbette yanıtlayacağız. ?

1) Yarışmadaki fotoğraf çekimi süresinin bitiş tarihi istekleriniz dikkate alınarak 30 Eylül’e uzatıldı.

2) 30 Eylül’e kadar içine bizi(@misiskitap) etiketleyip açıklamasında #misiskitapfotoğrafyarışması etiketini yazmayı unutmadan paylaşmalısınız ki bize bildirim düşsün.

3) Fotoğraflarınızda kesinlikle “Dimple ve Rishi Tanışınca” kitabımız görünür olmalı.

4) Fotoğraflarınızın açıklamasında katılmak istediğiniz konsepti de yazmalısınız.

5) Her konseptin kazananı, o konsepte katılan diğer fotoğraflar arasından seçilecek. Yani 5 kazanan fotoğraf, 5 ayrı konseptteki fotoğraflardan oluşacak.

6) Şansınızı arttırmak için aynı konseptte farklı farklı fotoğraflarla katılabilirsiniz. Ayrıca yine şansınızı arttırmak için farklı farklı konseptlerde de ayrı fotoğraflarla katılabilirsiniz. Paylaştığınız her farklı fotoğraf yarışma kapsamında repost edilecek.

7)  Fotoğraf çekimlerinin bitimi 30 Eylül Cumartesi günü öğle vakti 12.00 olsun. Böylece biz de o gün akşama dek tüm fotoğraflarınızı repost etmiş olacağız.

8) Fotoğrafların kendi profilinizdeki versiyonunun değil, bizim profilimizde #repost edilen versiyonunun aldığı beğeniler yarışacak. Yani takipçi sayılarınızın farklı olmasını bu şekilde dengelemeye çalışacağız.

9) Cumartesi günü repost ettiğimiz fotoğraflardaki kıyasıya beğeni mücadelesi 6 Ekim 2017 gecesi saat 23.59’da bitecek. Gün dönümündeki beğeni sayıları not edilecek ve kazananlar ertesi gün profilimizde tekrar repost edilerek açıklanacak.

10)  Kazanan kişilerin ödülleri(Her birine şimdiye kadar olan 3 kitabımızın da sunum seti) kargo bilgilerini bize ulaştırmalarından itibaren 1 hafta içerisinde yola çıkacak ve isimleri Misis Kitap tarihinde(sanki çok uzunmuş gibi?) bir ilk olarak protokol listesine kalın kalemlerle “HAYAT BOYU” olarak yazılacak.

Başka soru? ?

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir