Instagram'dan…

Instagram'dan…
27 Mayıs 2017
Instagram'dan…
30 Mayıs 2017

Fotoğraf Açıklaması: Bugün de dijital medya yöneticimiz Ali ile tanıştıralım sizi. Yine önce “birkaç satır” demiş, sonra uzun uzun döktürmüş. ?
#Repost @harflerinadami
・・・
Selam. ✋
Bugün buradaki birkaç satıra içimi dökmek istedim. Çünkü @misiskitap ekibi olarak her birimizin içinde fırtınalar kopuyor. Her yeni kitabımız, hepimizin çocuğu sanki. Bize ayrı ayrı doğum sancıları yaşatıyor. Sonra mı? Sonrası kitabımızı matbaadan elimize aldığımız zamanki “hanimiş bunun minik cildi? hanimiş bunun tatlı şömizi, hanimiş bunun bandrolü, guduuuuuu!” hissi.
Yayın danışmanımız @pinuccias, bir kitap çıkarabilmemiz için 10 kitap okuyor. Türk okuruna nitelikli eserler kazandırabilelim diye gecesini gündüzünü feda ediyor. Genel yayın yönetmenimiz @zanasis beni hayrete düşüren babacanlığıyla her daim dağ gibi arkamızda duruyor. Satış danışmanımız @ufukozyazici rasyonel bakış açısı, ileri görüşlü tahminleri ve akılcı sektörel yaklaşımıyla bizi romantik hayallerden alıp adım adım başarılı bir geleceğe taşıyor. Hele bir @fatosun_zamani var ki ona burada değil bir cümle, bir paragraf yazsam emeğinin kıymetini anlatamam. Bakarsanız kitaplarımızın başında ismi “Editör” ünvanıyla geçer; fakat sanmıyorum ki başka bir markanın bir editörü bu kadar dava edinmiş, bu kadar fedakar olabilsin. Bütün büyük insanların hayat hikayelerinde okuduğum o adanmışlığı her sabah ofise girdiğimde bu kadının gözlerinde görüyorum. O enerjinin nasıl bir şey olduğunu Fatoş’la karşılaşmadıysanız anlayamazsınız…
@monurakin, @nunuseye, @alicaganuzman, @janny_tr, @alisozgur bla bla bla. Daha adını geçirecek, Instagram kullanmayan o kadar çok kişi var ki… Çok uzatamıyorum da Instagram’ın sınırları yüzünden. Asıl anlatmak istediğim meseleye yer kalmıyor. ?
Bugün @muhurdarkitabevi ‘ne yeni kitabımızın afişlerini astıklarını gördüm. Daha birçok yerde görenler var. Sosyal medyanın gücüne her zaman inandım ve sosyal medyada insanların samimiyetinin arkasında durdum. Şimdi de medya planlamasını ve yönetimini yaptığım “harika çocuk”umuzun büyümesini, olgunlaşmasını inandığım bu güç sayesinde yakından takip edebiliyorum. Misis Kitap’a olan inancımla ayakta olduğum her dakika tüm aklımı vererek çalışıyorum, çalışmaya devam edeceğim.

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir