Instagram'dan…

Instagram'dan…
23 Şubat 2018
Instagram'dan…
27 Şubat 2018

Fotoğraf Açıklaması: #Repost @onurkenet
・・・
Yabancılık Oyunu – Kitap Yorumu

Ana karakterimiz Nico’nun ablası esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Yıllarca ondan haber alınamayınca herkes onun öldüğünü kabul etmiştir, ta ki bir gün Sarah evine dönmeye karar verinceye kadar…
Nico ve ailesi Sarah’nın dönüşü ile ilgili şüpheleri olsa da kızları döndüğü için mutludurlar. Fakat hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Eski Sarah’dan eser yoktur. Yıllardır tanıdıkları Sarah artık tamamen bir yabancıya dönüşmüştür.

Herkese Merhaba!?
Yabancısı olduğum gerilim-polisiye türünden bu aralar çok güzel kitaplar okuyorum ve türe olan sevgim iyice büyümeye başladı. Yukarıda da okuduğunuz gibi kitabın konusu kaybolan bir kızın hayatına geri dönmesi ve bundan sonraki yaşamını, kayıpken yaşadıklarını ve önündeki bu hayatı nasıl yaşayacağını anlatıyor. Kitabın konusu çok ilgi çekici olmasıyla birlikte 300 sayfa içine çok şey sığdırıldığını düşünüyorum. Hiç sıkılmadan okudum. Ayrıca kitabın sonuna kadar olacakları tahmin edemedim. Bir olayı sezmiştim o da oldu ama o sondaki şeyi asla tahmin edemezdim!? Kitapta olan olayların beni ekstra etkilemesinin nedeni böyle bir olayın benzeri zamanında yaşanmış ve yazarımız da bundan yola çıkarak bu kurguyu yazmıştır. İçinde gerçek hayattan izler taşıyan bir gerilim kitabı okumak istiyorsanız Yabancılık Oyunu’nu en kısa zamanda okumanızı tavsiye ederim.
Kitabı okuyanlar burada mı?
Siz neler düşünüyorsunuz?
Hadi biraz sohbet edelim!?

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir