Instagram'dan…

Instagram'dan…
6 Haziran 2017
Instagram'dan…
7 Haziran 2017

Fotoğraf Açıklaması: “Marin’in ne kadar yetenekli olduğunu her zaman biliyordum. Hayatım boyunca dans etmesini izlemiş ve bunun ne anlama geldiğini anlamaya başladığımdan beri ise yeteneğine şahit olmuştum. Sahnede pembe taytları ve bale elbiseleri içinde diğer kızlardan çok daha iyi olduğunu görebiliyordum. Performanslarına gitmiş ve kayıtlarını izlemiştim. Ancak bazen hatırlamak için bir nedenim olmadığında yeteneğinin gerçek boyutları aklımdan çıkıyordu. Ve burada, tam da bu anda Marin nefes kesiciydi.
Havada âdeta uçuyor, Gavin’in kollarının arasında bir görünüp bir kayboluyordu. Bileğinin her kıvrımı, bacağını her atışı bilmediğim bir dilde anlatılan bir hikâyeyi izlemek gibiydi. Birlikte dans ettikleri zaman Gavin’in, Marin ile birlikte çalıştığı en iyi partner olduğu anlaşılıyordu. Hareketlerini izleyerek müziklerini duyabiliyordum. Onlar, sanki şarkının kendisi olmuşlardı. Yorgun kaslarım soğukta titredi. Büyülenmiş bir halde olduğum yerde kaldım ve onları izlemeye devam ettim.
Yakalama ve havada kaldırma üzerinde çalışıyorlardı. Marin havada Gavin’e doğru sıçrıyor ve Gavin onu yakalayıp daha da yukarı kaldırıyordu. Marin onun parmaklarının ucunda dengede duruyordu. Sonra Gavin onu havaya fırlatıyor, Marin havada uçarak dönüp bir an düşecekmiş gibi göründükten sonra, Gavin’in kollarına iniyordu. Hareket tehlikeli olduğu kadar güzeldi de ve birbirlerine sonsuz güvenmeleri gerekiyordu. Defalarca hareketin üstünden geçip benim göremediğim küçük değişiklikler yaptılar. Ama her seferinde Marin’in daha yükseğe çıktığını ve daha hızlı düştüğünü fark edebiliyordum. İzlerken kalbim yerinden çıkacakmış gibi atıyordu…” Çizim: @nasilbirkitap
Prodüksiyon: @harflerinadami
#masaldanötemelete #misiskitap

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir