Instagram'dan…

Instagram'dan…
8 Ocak 2018
Instagram'dan…
9 Ocak 2018

Fotoğraf Açıklaması: #Repost @readofcloud ・・・
Yabancılık Oyunu/Cylin Busby ⠀⠀⠀⠀
Kitap yorumu?
⠀⠀⠀⠀
Işte gizem dolu mükemmel bir kurgu ile karşınızdayım. Beni gerçekten etkileyen ve kendisine hayran bırakan bir kitaptı. Hele sonlara doğru olayların heyecanı arttı ve beni o anlara götürdü. Bu gizem dolu kitap hakkinda görüşlerimi anlatacağım. ⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀
Öncelikle @ikizlerinkutuphanesi_  hesabından görüp yorumlarına güvenerek aldım ve bayıldım. Konusu ise kısaca ablası koybolan kızımız Nico Morris’in aradan geçen 4 yıl sonra yalan ihbarlara rağmen eve geri dönmesi. Fakat kaybolan kız Sarah Morris hafıza kaybi yaşıyor ve başına neler geldiğini sonlara doğru güzelce öğreniyoruz.
⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀
Sarah’ın eski halinden farklı olup kardeşine bir abla gibi davranması Nico’yu eski Sarah ile kıyaslamaya zorluyor. Tabi haliyle Nico bu Sarah’ı daha çok beğeniyor. Ama gerçekler ortaya çıkınca kitap daha da heyecanlı bir hale geliyor. Ne kadar başlarda sıkılsamda devam ettim ve ortalara doğru olaylar gelişmeye başladı ve hele sonu…
⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀
Gizem ve abla kızkardeş ilişkileri içeren kurgusunu beğeneceğiniz bir kitap. Ben sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum.  Bu kitaba bir şans vermelisiniz. Size farklı duygular hissettirebilecek, empati kurdurabilecek bir kitap.
⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀
Bir sonraki yorumda -sınavlarımdan vakit ayirabilirsem- Duman ve Kemiğin Kızı serisinin yorumunu atacağım. En sevdiğim seridir kendisi?.
Puanım:4,5/5?⠀⠀⠀⠀
Hepinize iyi okumalar diliyorum❤?
⠀⠀⠀⠀
#yabancilikoyunu #misiskitap #cylinbusby #okudumbitti #book #bookstagram #currentlyreading

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir