Instagram'dan…

Instagram'dan…
8 Haziran 2017
Instagram'dan…
9 Haziran 2017

Fotoğraf Açıklaması: #Repost @puglardakitapokur
・・・
.
Masaldan Öte Melete | Kat Howard
.
‘Bu sunum tıpkı kahramanımız Imogen gibi “kendi masalınızı” yazabilmeniz için…’
.
Misis kitap yayınevine bu güzel sunum seti için çok teşekkür ederim! Gerçekten sunum setlerinde tüm yayınevlerinden farkını göstererek çıtayı arşa çıkarıcak gibi duruyorlar.? Kokulu mumun kapağını açtığınız gibi muhteşem bir koku etrafı sarıyor! Kitabın iç kapağını da görün istedim,kapağı aşırı güzel. Bu sunum setini almak isteyen herkes bir çok yerden elde edebilir. Özellikle internette çok uygun fiyata sunum seti ile birlikte alabilirsiniz.
Kitabı okuyup en yakın zamanda yorumlarımı sizinle paylaşacağım. Şimdilik minik kartta yazanları buraya bırakıp gidiyorum ?
.
“Ne yapmam gerektiğini bilemediğim zamanlarda yazmaya koyulurum. Ne düşünmem gerektiğini bilemediğim zaman da… Hayatın çok zorlu, düşünmesi çok acı veren parçalarıyla başa çıkmak için yazarım. Bu yüzden bir mum aldım ve odama gittim. Karanlığın içinde fırtına ince bir beyaz sis gibi pencerenin önünden geçerken, yaşamaya başladım.” .
@misiskitap .
.
#puglardakitapokur#masaldanötemelete#misiskitap#bookstagram#bookshelf#sunum#kitapsunumu#kitap#kitapaşkı#booking#bookphoto

İnstagram’da görüntülemek için tıklayın ⇒

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir